KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343341
nr 1234 3341
Hans Löfgren
(f. 1955), Sverige
Oljemålning, Stilleben, signerad HL. Olja på pannå, 31x21 cm
Hans Löfgren, svensk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
500 kr
måndag 11 februari 2019
kl 18:35:57